WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2018
Vinzator casier produse alimentare (or. Ungheni)

Compania ROGOB te invită să faci parte dintr-o echipă de profesioniști în cadrul magazinului specializat din Causeni, care va fi lansat in luna septembrie.

Dacă ești tînăr, ambițios, comunicabil și pozitiv te invităm să faci parte din familia noastră.

Responsabilităţi:
Deservirea si consultarea clientilor;
Ordonarea produselor în vitrine;
Receptionarea marfii din depozit;

Cerinţe:
- Vorbirea fluentă a limbilor romînă și rusă;
- Persoană pozitivă, flexibilă, cu spirit de echipă dezvoltat și rezistentă la stres;
- Prudenţă, responsabilitate, integritate și atenție la detalii;
- Experiență în vânzarea produselor din carne reprezintă un avantaj.

Noi oferim:
- Salariu atractiv + bonusuri constante;
- Ambianță de lucru placută într-o echipă tinara și prietenoasă;
- Traininguri la locul muncă;
- Posibilitatea creșterii profesionale;

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita CV la adresa hr@rogob.md specificarea denumirii postului sau sa telefoneze 060009954

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Customer Service Operator (logistic data processing)

AGENT COMERCIAL (Sudul Moldovei)

Reprezentant de vânzări

Team Leader (Sudul Moldovei)

Team Leader ( )

Contabil Import

Agent vânzări