WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2018
Vînzător-casier produse alimentare (or. Hîncești)

Compania ROGOB te invită să faci parte dintr-o echipă de profesioniști în cadrul magazinului din HÎNCEȘTI. Dacă ești tînăr, ambițios, comunicabil și pozitiv te invităm să faci parte din familia noastră.

Responsabilităţi:
- Deservirea calitativă a clienților magazinului;
- Gestionarea numerarului aferent operaţiunilor de casierie;
- Incasarea banilor;
- Efectuarea operațiunilor cu aparatul de casă;
- Completarea registrului de casă;
- Raportarea mișcării mijloacelor bănești incasate;

Cerinţe:
- Vorbirea fluentă a limbilor română și rusă, engleza constituie un avantaj;
- Persoană pozitivă, flexibilă, cu spirit de echipă dezvoltat și rezistentă la stres;
- Cunoașterea calculatorului;
- Prudenţă, responsabilitate, integritate și atenție la detalii;
- Experienţă de lucru cu mijloace băneşti este un avantaj;
- Experiență în vânzarea produselor din carne reprezintă un avantaj

Noi oferim:
- Salariu atractiv + bonusuri constante;
- Ambianță de lucru placută într-o echipă unită și prietenoasă;
- Traininguri la locul muncă;
- Posibilitatea creșterii profesionale;

Persoanele interesate sunt invitate sa trimită un CV pe adresa hr@rogob.md cu specificarea postului: "Vînzător-casier HÎNCEȘTI".

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Contabil Sef Adjunct (companie internationala)

Contabil șef (part-time)

Customer Service Operator (logistic data processing)

Team Leader (Sudul Moldovei)

Contabil Import

Arhivar

Auditor junior Departamentul Audit

Ofiter Sectia Risc Operational si Supraveghere Manageriala

Vânzător Consultant Regiunea Centru (Criuleni, Orhei și Ungheni)