WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2018
Contabil (pe durata determinată)

ICS DANUBE LOGISTICS SRL proprietarul si operatorul Portului International Liber Giurgiulești anunță concurs pentru suplinirea postului vacant:

Informație adițională despre companie: www.gifp.md , www.gfez.md

Responsabilități de baza
- Dispoziții de plata în lei, lucru in internet-banking, extrase bancare;
- Facturarea și evidența serviciilor de arenda, transport, refacturări;
- Verificarea registrului de vânzări;
- Evidența blanchetelor de evidență strictă;
- Acte de achitări reciproce;

Cerințe
- Pregătire profesională în domeniu;
- Experiența în domeniu cel puțin 1 an;
- Cunoștințe bune Programa contabila 1C, Excel, Word;
- Persoana organizată, cu o abilități de autoinstruire și lucru independent;
- Responsabilă, atentă cu capacitați de lucru minuțios;

Persoanele interesate pot transmite CV-l la adresa: resurse.umane@danlog.md
Datele personale obținute prin CV-l dvs. vor fi procesate doar în scopul potențialei angajări.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

/Accountant

Contabil

Operator-contabil

Vinzator casier produse alimentare (or. Ungheni)

Vînzător-casier produse alimentare (or. Hîncești)

Contabil

Arhivar

Specialist creditare

Auditor junior Departamentul Audit

Ofiter Sectia Risc Operational si Supraveghere Manageriala