WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2018
Manager comunicare Departamentul Comunicare şi Calitate

BC Mobiasbancă - Groupe Societe Generale S.A.

Beneficiile pe care le oferim:
Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și
avansa în carieră;
Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
Pentru că promovăm stilul sănătos de viață vei beneficia de tichete de masă în valoare de 45 lei
pentru fiecare zi lucrătoare;
Salariu fix + alte avantaje financiare;
Program de muncă stabil (Luni-Vineri, 08:30 - 17:30).

Responsabilități:
Implementează campanii publicitare și de comunicare externă;
Participă la organizarea evenimentelor pentru clienți și participarea băncii la diverse evenimente și
expoziții;
Acordă suport rețelei de sucursale în realizarea evenimentelor;
Asigură legătura cu prestatorii de servicii: agenţii de publicitate, tipografii, agenții de presă, etc.;
Coordonează elaborarea materialelor publicitare şi de suport vânzări.

Cerinţe:
Studii superioare cu profil economic, marketing, comunicare, sociologie;
Experiență minimă de 2 ani cu responsabilități similare acestui post;
Cunoașterea aprofundată a aplicațiilor MS Office;
Cunoașterea avansată a limbilor română, engleză, rusă;
Abilități de comunicare scrisă şi orală;
Spirit creativ și inovativ.

Aplică CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md
Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 332

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Customer Service Operator (logistic data processing)

AGENT COMERCIAL (Sudul Moldovei)

Reprezentant de vânzări

Team Leader (Sudul Moldovei)

Team Leader ( )

Manager logist

Contabil Import

Recruiter

Agent vânzări