WWW.MOLDOVAJOB.COM

12 2018
Operator Introducere, validare și prelucrare date

HR-Consulting la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Despre companie: Companie internațională care schimbă lumea prin frumusețe

Cerințe față de candidat:
● Studii finisate(preferabil studii superioare);
● Experiență minim de 1 an în domeniul relațiilor cu clienții;
● MS Office;
● Orientare spre client;
● Atent la detalii;
● Persoană organizată.

Responsabilități:
● Informează superiorul despre problemele și tendinţele observate în timpul îndeplinirii sarcinilor de lucru;
● Efectuează sondaje pentru Reprezentanții înregistrați în fiecare campanie de vânzări;
● Răspunde solicitărilor departamentului de colectare debite pentru căutarea fișelor de înscriere în arhivă, face copie xerox și transmite departamentului care a solicitat-o;
● Arhivează documentele cu care lucrează;
● Program de lucru de luni pînă vineri 9:00-18:00.

Așteptăm CV-ul persoanelor dornice să se alăture echipei la adresa de e-mail: tv50@search4staff.com ; indicînd în tema scrisorii codul:OV

Pentru informații suplimentare puteți apela la numărul de telefon: 068422844

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Account Manager

Customer Support/Software Integrator

Operator-contabil

Technical Project Assistant

Arhivar

Ofiter Sectia Risc Operational si Supraveghere Manageriala

ADJUNCT ŞEF RECEPŢIA MĂRFURILOR în magazinul METRO Chişinău 2 (Botanica)

Health, Safety and Environment Coordinator

Sortator Produse

Head of Customer Service Department