WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2018
Contabil Sef Adjunct (companie internationala)

HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Compania: companie financiară internaționala din domeniul non-bancar.

Responsabilități:
- Asigurarea activitatii operationale a departamentului Contabilitate (impreuna cu Contabil Sef si alti Contabili Sefi Adjuncti) ce implica planificarea, organizarea si supervizarea activitatilor departamentului Contabilitate
- Asigurarea si coordonarea aplicarii prevederilor legale in domeniul Contabilitatii
- Pregatirea informatiei necesare si elaborarea Rapoartelor:
● Rapoartele Statistice
● Rapoartele privind Taxe locale
● Rapoartele specializate in domeniul Asigurarilor
- Asigurarea suportului si furnizarea datelor necesare pentru procesul de planificare si pentru diverse proiecte in cadrul Organizatiei
- Alte atributii in vederea imbunatarii proceselor ce tine de Contabilitate

Cerințe:
- Studii superioare in domeniul financiar/ contabil;
- Experiența preferabil de la 3 ani la un post similar;
- Cunoașterea limbilor: RO, RU - fluent; EN sau DE - conversațional (preferabil)
- Cunoașterea calculatorului (MS - Word, Excel, 1C, SAP - preferabil)

Beneficii:
- Grafic de lucru 8:30-17:30, 5 zile pe saptamina
- Sunt preconizate premii
- Calatorii de serviciu in cadrul companiei, in scop de instruire sau raportare
- Posibilitati de sporire a calificarii
- Contract pe perioada determinata cu posibilitate de prelungire

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: rr50@search4staff.com sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560
In CV indicati postul vacant: GCSAR

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Contabil Import

Arhivar

Auditor junior Departamentul Audit

Ofiter Sectia Risc Operational si Supraveghere Manageriala

Contabil - Asistent în magazinul METRO Chişinău 2 (Botanica)

ADJUNCT ŞEF RECEPŢIA MĂRFURILOR în magazinul METRO Chişinău 2 (Botanica)

VÂNZĂTOR-CASIER în magazinele din Chişinău

Health, Safety and Environment Coordinator

ASISTENT EXECUTIV

Operator facturare