WWW.MOLDOVAJOB.COM

22 2018
Inginer Consultant

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

Despre Companie:
Companie internațională specificată în integrarea de sisteme care au la bază aplicații de colectare a datelor cu ajutorul tehnologiei codurilor de bare și a identificării prin radiofrecvență (RFID).

Propunem:
● Angajare oficială cu pachet social inclus
● Training profesional intern și extern
● Accesul la tehnologii de ultimă generație
● Salariu competitiv

Candidatul pe care-l căutăm:
● Studii superioare în domeniul tehnic (electronică, cibernetică, calculatoare, electro-tehnică), proaspăt absolvent
● Bune abilități de comunicare și prezentare
● Cunoștințe avansate de operare a calculatorului
● Cunoașterea limbii engleze și română la nivel fluent
● Disponibilitatea de a pleca în deplasări de serviciu și a participa la instruiri în continuu
● Permis de conducere categoria B
● Experiența în domeniu este binevenită (1 an)

Responsabilități:
● Participa la evenimentele organizate de companie și pregătește din punct de vedere tehnic echipamentele și soluțiile pentru prezentare
● Susține produsele și soluțiile din punct de vedere caracteristici tehnice în fata clientului
● Asigura suport către echipa de vînzări și răspunde la cererile care vin de la clienți
Instalează echipamentele în industria retail, transport, producție, sănătate
● Participă la mentenanța echipamentelor electronice
● Acordă asistență telefonică personalului operațional

Contacte:
Cei interesați sunt rugați să transmită CV la adresa de Email: ba50@search4staff.com sau sa apeleze tel.: 022 876 557; mob.: 062 101 257. Vă rog să indicați codul poziției vacante E-PRE .

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Coordonator echipamente, metrologie si laborator (Team Leader)

Installations Engineer

Tehnician - vânzări pentru tehnica compresoarelor

Coordonator al sistemului de management al calității (Team Leader)

Ofiter BCM (Business Continuity Management) Secția Risc Operațional si Supraveghere Managerială

MANAGER RELAȚII CLIENȚI CLA

Depozitar

Operator

Tehnolog

Mechanical Design Engineer