WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2018
Area Trainer

Petrom-Moldova S.R.L. este in cautarea unor profesionisti pentru pozitia de Area Trainer.

Responsabilitati principale:
- Identificarea nevoilor de training, planificarea si livrarea programelor de training;
- Elaborarea si customizarea programelor de training, a studiilor de caz, a jocurilor de rol;
- Generarea de feedback-uri participanților la curs;
- Realizarea raportărilor periodice către clienții interni;
- Înaintarea propunerilor de programe pentru nevoile identificate in timpul sesiunilor de training;
- Asigurarea suportului in organizarea/administrarea trainingurilor din cadrul companiei;
- Participarea la elaborarea bugetului de training;
- Implicarea in diverse proiecte de dezvoltare organizationala.

Studii si abilitatii personale:
- Studii superioare;
- Experienta in livrarea trainingurilor;
- Cunostinte bune de limba engleza;
- Cunostinte inalte de operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
- Excelente abilitati de comunicare, relationare si prezentare;
- Initiativa, proactivitate, lucru in echipa;
- Persoana charismatica, persuasiva, organizata;
- Disponibilitatea pentru deplasari in tara min 75% din timpul de munca;
- Permis de conducere de min 1 an.

Ce ofera Petrom Moldova:
- Salariu motivant;
- Bonusuri in legatura cu performanta;
- Perioada de formare;
- Mediu placut de munca;
- Echipa tanara;
- Autoturism de serviciu + laptop+telefon.

Daca sunteti interesat de acest post si corespundeti cerintelor de mai sus, expediati scrisoarea de intentie si CV-ul Dvs. la adresa de email: hr.md@petrom.com , indicand denumirea pozitiei Area Trainer in subiectul mesalui.

Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerintelor inaintate.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Sales Trainer

Tehnician - vânzări pentru tehnica compresoarelor

Head of Customer Service Department

Sales Development Coordinator

Analist Sectia Business Intelligence si Data Mining

Consilier Clientela or. Foresti

Manager comunicare Departamentul Comunicare şi Calitate

Ofiter BCM (Business Continuity Management) Secția Risc Operațional si Supraveghere Managerială

Buying Assistant (AMC-HO)

MANAGER RELAȚII CLIENȚI CLA