WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2018
Manager relatii clienti

Departamentul Large Corporate

mobiasbanca

Beneficiile pe care le oferim:
Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și
avansa în carieră;
Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
Pentru că promovăm stilul sănătos de viață vei beneficia de tichete de masă în valoare de 45 lei
pentru fiecare zi lucrătoare;
Salariu fix + alte avantaje financiare;
Program de muncă stabil (Luni-Vineri, 08:30 - 17:30).

Responsabilităţi:
Atragerea clienţilor în Bancă, precum şi menţinerea clienţilor corporativi existenţi, prin asigurarea
serviciilor de înaltă calitate;
Stabilirea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii corporativi, corespondenţa cu clienţii corporativi ai
Băncii;
Formarea, gestiunea şi prezentarea dosarelor de produse pentru clienţii corporativi organelor de
decizie, monitorizarea derulării relaţiei contractuale cu clienţii.

Experienţă profesională:
Experienţa de munca în sistemul bancar minim 2 ani;
Cunoaşterea produselor si serviciilor bancare;
Cunoştinţe avansate de aplicare: MS Office, Excel, PowerPoint;
Cunoaşterea limbii române, ruse şi engleze;
Cunoaşterea limbii franceze va constitui un avantaj;
Studii superioare cu profil economic.

Aplică CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md
Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 337

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Customer Service Operator (logistic data processing)

AGENT COMERCIAL (Sudul Moldovei)

Reprezentant de vânzări

Team Leader (Sudul Moldovei)

Team Leader ( )

Manager logist

Recruiter

Agent vânzări