WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2018
Specialist Resurse Umane

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidatului potrivit pentru postul vacant:

Scopul poziției: lărgirea și creșterea unei echipe sănătoase și productive, introducerea proceselor de formare, evaluare și motivare.

Responsabilități:
● Asigură procesul de recrutarea și selecție a angajaților pentru companie;
● Elaborează și implementează programele de instruire si adaptare a noilor angajați;
● Elaborează sisteme de evaluare a angajaților și de stabilire a necesităților în instruire;
● Elaborează acte normative interne pe domeniul resurselor umane (fișe de post, regulamente, etc.);
● Asigură aplicarea politicilor de personal ale companiei conform normelor legale si prevederilor CM;
● Participă la organizarea evenimentelor corporative si de motivare a personalului;
● Participă în alte activități de ordin administrativ ce necesită implicarea HR Managerului;

Cerințe:
● Studii superioare economice sau umanitare;
● Experiență în domeniul resurselor umane minim 2 ani;
● Abilități de comunicare și negociere;
● Capacitatea de a lucra în echipă;
● Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar;
● Utilizator experimentat PC;
● Personalitate dinamică cu inițiativă;
● Permis de conducere.

Beneficii:
● Salariu competitiv;
● Participarea la traininguri de dezvoltare profesională;
● Deplasări de serviciu în țară și peste hotare;
● Perspectivă de dezvoltare în carieră într-o companie stabilă;

Așteptăm CV-ul persoanelor dornice să se alăture echipei la adresa de e-mail: ba50@search4staff.com ; Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: MRU-S

Pentru informații suplimentare puteți apela la numărul de telefon: 062101257

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Sales Trainer

Auditor junior Departamentul Audit

Ofiter Sectia Risc Operational si Supraveghere Manageriala

ADJUNCT ŞEF RECEPŢIA MĂRFURILOR în magazinul METRO Chişinău 2 (Botanica)

Health, Safety and Environment Coordinator

HR-Director

Project Manager Officer

Manager relatii clienti

Administrative Assistant