WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2018
Contabil șef (part-time)

HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul de:

Despre companie: Companie internatională specializată în echipamente medicale

Cerințe față de candidat:
● Studii economice finisate;
● Minim 5-10 ani experiență în domeniul contabilității;
● Calificare de contabil-sef;
● Persoană responsabilă și atentă.

Atribuții de bază:
● Efectuarea evidentei tuturor documentelor contabile, salarilor;
● pregatirea documentelor ;
● elaborarea rapoartelor pentru autortatile fiscale.
● Program de lucru: 8:30-13:00

Cei interesati sunt rugati sa transmită CV-ul la adresa de e-mail: tv50@search4staff.com ;
indicînd codul poziției(CO).

Tel.: +37322 202986, +373 60422844

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Contabil Import

Arhivar

Auditor junior Departamentul Audit

Ofiter Sectia Risc Operational si Supraveghere Manageriala

Contabil - Asistent în magazinul METRO Chişinău 2 (Botanica)

ADJUNCT ŞEF RECEPŢIA MĂRFURILOR în magazinul METRO Chişinău 2 (Botanica)

VÂNZĂTOR-CASIER în magazinele din Chişinău

Health, Safety and Environment Coordinator

ASISTENT EXECUTIV

Operator facturare