WWW.MOLDOVAJOB.COM

19 2018
Tehnician - vânzări pentru tehnica compresoarelor

HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului său, o companie internațională, este în căutare de candidați pentru a ocupa poziția de:

Despre companie:
Companie specializată în comercializarea tehnologiilor din domeniul ingineriei și producției, construcții, minerit, construcții automobile.

Responsabilități:
Promovarea vânzărilor, atingerea obiectivelor anuale de proiecție ale companiei pentru vânzări,rentabilitate, stoc / inventar și cota de piață în gama de produse aflate sub responsabilitate, de pe teritoriul Republicii Moldova;
Obținerea unei creșteri profitabile prin concentrarea pe vânzări, creșterea cotei de piață, inclusiv a cotei clienților și a profitului;g
Promovarea produsului companiei pentru a realiza întregul ciclu de vânzări pentru a obține comenzile / achizițiile, contractele, livrarea și colectarea banilor în conformitate cu Condițiile Standard de Vânzare și Politica de Credit în vigoare.

Obiective:
Promovarea în mod activ a întreagii game de produse;
Vizitarea clientilor in mod regulat, perceperea nevoilor acestora precum și pregătirea propunerior tehnice personalizate;
Colaborarea cu echipa de service;
analiza pietei concurente, acționarea proactivă în a răspunde cerințelor clienților companiei .

Cerințe față de candidat:
● Experiență de 3-4 ani în vînzări B2B sau experiență comercială în vînzări industriale;
● Cunoașterea limbii române;
● Utilizator încrezut al calculatorului;
● Permis de conducere;
● Absolvent al facultății de inginerie;
● Orientare către client;
● Persoană comunicativă ;
● Atitudine motivantă, responsabilă;
● Capacitatea de a călători în mod regulat la nivel național.

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: tv50@search4staff.com sau sunați la numărul: 060422844.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Logist (transport containerizat)

Tehnolog

Account Manager

Mechanical Design Engineer

TEHNICIAN

REPREZENTANT MEDICAL (BĂLȚI)

Quality Manager (Automotive)

PROJECT ASSISTANT (PART-/FULL-TIME)