WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2018
Administrator Complex Turistic

HR-Consulting este o agenție de recrutare cu mai mult de 20 de ani experiență în afaceri.

La moment, suntem în căutarea unui candidat pentru poziția:

Responsabilități:
Gestionarea activității complexului turistic;
Instruirea, organizarea, motivarea și controlul activității întregului personal din complexul turistic;
Organizarea și supravegherea activității personalului din restaurant;
Monitorizarea cheltuielilor şi respectarea bugetului alocat;
Monitorizarea și optimizarea continuă a tuturor proceselor din complex
Instruirea și evaluarea periodică a chelnerilor cu referire la cunoașterea meniului, sortimentului de vinuri, regulilor de servire și comunicare cu oaspeții;
Coordonarea organizării evenimentelor speciale şi festive;

Beneficii:
Posibilități de instruire și dezvoltare profesională;
Mediu dinamic de lucru;
Motivare competitivă;
Se lucrează în schimburi (o săptămână de muncă, una liberă)
Locul de munca este amplasat la 100 km de Chișinău;
Compania asigură transport în ambele direcții, cazare și alimentare.

Cerințe:
Experiența în industria hotelieră min 1 an;
Experiență și abilități în organizarea eficientă a unei echipe;
Fluență în limbile engleză, română și rusă (scris si verbal):
Atitudine pozitivă și orientare spre client;
Responsabilitate, dedicație si pasiune;
Studii superioare sau speciale în turism/industria hotelieră.

Pentru a aplica la acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul cu o poză recentă la adresa de email: ba50@search4staff.com ; Vă rugăm să indicați codul postului vacant: ADCT

Telefon de contact: 022 876 557

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

AGENT COMERCIAL (Sudul Moldovei)

Reprezentant de vânzări

Team Leader (Sudul Moldovei)

Team Leader ( )

Agent vânzări

Account Manager