WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2018
Agent Vânzări Tehnică Agricola

HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant:

Compania: specializată de vânzarea tehnicii agricole

Cerinte:
Studii superioare in domeniul agriculturii sau marketingului;
Experienta in domeniul dat;
Cunoasterea tehnicilor profesionale de vanzare, negociere si mercantizare;
Disponibilitate munca in teren;
Cunostinte operare PC (Excel, Word);
Cunoasterea limbilor romana, rusa, engleza (avantaj);
Permis conducere categoria B;
Atitudine orientata spre satisfacerea cerintelor clientilor;
Capacitate de adaptare si invatare rapida;
Demn de incredere, serios, dinamic, increzator in fortele proprii, proactiv;
Capacitate de mediere, gestionare și rezolvare promptă a problemelor;
Orientare către rezultat

Responsabilitati:
Obiectivul principal - vânzarea produselor din portofoliul companiei;
Informarea si indrumarea clientilor in alegerea potrivita a produsului;
Cunoasterea tuturor produselor si utilitatea acestora;
Gasirea noilor clienti;
Lucru cu clienti existenti prin intermediul CRM-ului companiei

Beneficii:
Lucru oficial;
Automobil de serviciu (cheltuieli de transport, amortizarea automobilului);
Posibilitatea de a crește în cariera;
Traininguri, conferinte, instruiri, materiale pentru sporirea calificării

Contacte:
Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: tt50@search4staff.com sau sunați la numărul: 069638007.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Administrator Complex Turistic

Trade Marketing Associate Centru

Sales Trainer

Account Manager

Customer Support/Software Integrator

Merceolog (or. Chisinau si or. Ialoveni)

Administrator Magazin (or. Ialoveni)

Vinzator casier produse alimentare (or. Ungheni)

Sales Representatives Spanish Market