WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2018
Sales Trainer

HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Companie internațională ce activează în Republica Moldova în domeniul produselor cosmetice.

Responsabilități:
● Îmbunățățirea actualelor programe de formare și elaborarea noilor programe, în vederea instruirii forței de vînzări (prezentări PowerPoint);
● Colectarea informației privind fluxul de persoane prezente la instruiri (tabele excel);
● Instruirea forței de vînzări din toate regiunile partenere (public speaking);
● Acoperirea planurilor lunare de training-uri livrate (deadline).

Cerințe:
● Studii superioare în unul din domeniile: marketing, logistică, PR, psihologie;
● Experiență în conducerea training-urilor/ workshop-urilor de minim 3 ani;
● Utilizator independent MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
● Flexibilitate și rezistență la stres;
● Spirit de echipă și responsabilitate;
● Permis de conducere, categoria B;
● Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - fluent (preferabil).

Beneficii:
● Pachet social;
● Salariu competitiv;
● Posibilități de creștere și dezvoltare;
● Automobil de serviciu;
● Regim de muncă adaptat, interesant și divers;
● Participarea la treninguri de dezvoltare profesională.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: bb50@search4staff.com ; În CV indicați codul postului vacant: ST

Telefon de contact : 069104433

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Administrator Complex Turistic

Trade Marketing Associate Centru

Agent Vânzări Tehnică Agricola

Account Manager

Customer Support/Software Integrator

Merceolog (or. Chisinau si or. Ialoveni)

Administrator Magazin (or. Ialoveni)

Vinzator casier produse alimentare (or. Ungheni)

Sales Representatives Spanish Market