WWW.MOLDOVAJOB.COM

15 2018
Specialist decontări (part time)

Direcţia Transferuri, Centrul Procesare Servicii Clienţi

BC MOBIASBANCĂ Groupe Société Générale S.A.

Misiune post: Asigurarea procesării ordinelor de plată emise / primite de clienții băncii

Responsabilităţi principale:
Procesarea documentelor de plată în monedă naţională şi valută străină în aplicaţiile informatice
ale băncii;
Conlucrarea cu subdiviziunile băncii în privința aspectelor legate de ordinele de plată (erori de
completare a documentelor primare, insuficienţă de fonduri, blocaj cont, etc).

Cerinţe:
Disponibilitatea de a lucra conform unui program part time (14:00-18:00).
Studii superioare cu profil economic (se acceptă şi studenţi).
Cunoaşterea limbii române, ruse.
Cunoştinţe informatice: MS Office.

Profilul candidatului:
Abilităţi de lucru în echipă şi individual
Abilităţi de comunicare
Orientare spre rezultat

Aplică CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md
Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 332

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Vânzător Consultant Regiunea Sud (Ceadîr-Lunga, Cantemir și Comrat)

DEVICES SALES DIRECTOR

Expert financiar - bancar

Analist operațional

Specialist creditare

Sales Representative France and Benelux at Impro Group

MANAGER RELAȚII CLIENȚI CLA

Manager calitate

Merchandiser