WWW.MOLDOVAJOB.COM

15 2018
Specialist creditare

or. Chișinău și Anenii Noi

BC MOBIASBANCĂ Groupe Société Générale S.A.

Misiune post: Dezvoltarea directa a relaţiilor comerciale cu clienţii şi prospectarea pieţei clienţilor persoane fizice și juridice.

Beneficiile pe care le oferim:
Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și
avansa în carieră;
Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
Salariu fix + alte avantaje financiare;
Program de muncă stabil (Luni-Vineri, 08:45-17:45 / 08:00-17:00).

Responsabilităţi:
Analiza pieţii, identificarea şi atragerea clienţilor potenţiali;
Monitorizarea permanentă a portofoliului de clienţi, aplicând criteriile de segmentare;
Analiza gradului de încadrare a clientului în criteriile de eligibilitate pentru produsele bancare;
Vânzarea produselor şi serviciilor bancare.

Experienţa profesională:
Experienţă în domeniul bancar sau în domenii conexe;
Studii superioare cu profil economic;
Cunoaşterea produselor şi serviciilor bancare;
Cunoaşterea legislaţiei bancare în vigoare;
Cunoştinţe avansate de aplicare: MS Office;
Cunoaşterea limbii engleze va constitui un avantaj.

Aplică CV-ul la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md
Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 332

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Expert financiar - bancar

Analist operațional

Specialist decontări (part time)

MANAGER RELAȚII CLIENȚI CLA

Operator facturare

Specialist carduri senior

Analist

Casier-contabil