WWW.MOLDOVAJOB.COM

 Полный текст вакансии

22 октября 2018
Director Vânzări (Chișinău)

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Companie internațională ce activează în Republica Moldova în domeniul produselor cosmetice.

Responsabilități:
● Recrutează, instruieşte și dezvoltă echipa de vânzări;
● Planifică, organizează și monitorizează activităţile de vânzări;
● Administrează afacerea pentru a îndeplini planul de vânzări;
● Motivează echipa de vânzări;
● Pregăteşte și realizează acţiuni de promovare;
● Organizează şi participă la Şedinţele de Vânzări, participă în diverse proiecte.

Cerințe:
● Experiență 3 - 5 ani în vânzări directe;
● Abilități de comunicare și negociere;
● Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat;
● Cunoașterea Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) - intermediar;

Beneficii:
● Pachet de remunerare motivant, în dependență de rezultatele obţinute;
● Oportunitatea de a activa într-o companie internaţională;
● Traning şi coaching;

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: bb50@search4staff.com ; În CV indicați codul postului vacant: DVC

Telefon de contact : 069104433

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

РАСПЕЧАТАТЬ_PRINT  /  СОХРАНИТЬ_SAVE

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Похожие вакансии:

Administrator Complex Turistic

Trade Marketing Associate Sud

Trade Marketing Associate Centru

Agent Vânzări Tehnică Agricola

Sales Trainer

Тренер по продажам (международная компания, специализирующаяся на производстве и продаже цифровой техники)

Tehnician - vânzări pentru tehnica compresoarelor

Head of Customer Service Department

Sales Development Coordinator

Analist Sectia Business Intelligence si Data Mining