WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2018
Sales and Logistics analyst

HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Cerințe:
● Studii superioare finisate;
● Experiență de muncă în analiza vânzărilor si facturilor;
● Preferabil experienta de lucru cu producția;
● Cunoașterea tehnicilor de comunicare cu clientul;
● Cunoștințe avansate în utilizarea calculatorului (Word, Excel, baze de date etc.)

Responsabilități:
● Analiza vanzarilor in baza statisticii facturilor;
● Efectuarea prognozei comenzilor pentru productii;
● Participarea la introducerea pozițiilor noi în secția de producție si vânzarilor;
● Monitorizarea comenzilor
● Colaborarea cu Departamentul de vânzări.
● Sprijină și dezvoltă baza de clienți existentă;

Se oferă:
Angajare oficială;
Colectiv prietenos;
Pachet salarial Atractiv;
Experiență în cadrul unei companii internaționale.

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de e-mail: tv50@search4staff.com ; In CV indicati postul vacant: ORC

Tel.: +37322 202986, +373 60422844

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Auditor junior Departamentul Audit

Ofiter Sectia Risc Operational si Supraveghere Manageriala

Marketing Manager

Vânzător Consultant Regiunea Centru (Criuleni, Orhei și Ungheni)

Vânzător Consultant Regiunea Nord (Glodeni, Drochia)

ADJUNCT ŞEF RECEPŢIA MĂRFURILOR în magazinul METRO Chişinău 2 (Botanica)

Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău

Reprezentant Vânzări B2B în regiunea Centru

Health, Safety and Environment Coordinator

Marketing Director