WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2018
Operator facturare

ROGOB SRL

Responsabilitati:
- Reflectarea corecta in sistemul informatic a tuturor operatiunilor efectuate cu marfurile aflate in stoc;
- Emiterea facturilor de livrare, conform procedurilor interne si a instructiunilor sefului direct;
- Anularea documentelor emise pentru marfa nelivrata in conformitate cu procedurile interne;
- Participare la realizarea inventarierilor periodice;
- Pregatirea produsele pentru livrare, cintarirea produselor;
- Respectarea instructiunilor de lucru referitoare la ambalare, etichetare produse.

Cerinte:
- Disponibilitate pentru program in schimburi
- Perseverenta la locul de munca
- Persoana stabila, rabdatoare
- Seriozitate
- Capacitate de concentrare
- Cunostinte de operare PC

Noi oferim:
- Pachet social;
- Salariu atractiv;
- Prinz gratuit.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita un CV in atentia Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@rogob.md cu specificarea postului.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

/Accountant

Contabil

Account Manager

Customer Support/Software Integrator

Operator-contabil

Vinzator casier produse alimentare (or. Ungheni)

Vînzător-casier produse alimentare (or. Hîncești)

Technical Project Assistant

Contabil

Arhivar