WWW.MOLDOVAJOB.COM

22 2018
Contabil/ Ajutor Contabil Sef (productie internationala)

HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant:

Compania: internationala, specializata in domeniul automotive

Responsabilitati:
- Coordonarea echipei de contabili (4 contabili)
- Monitorizarea contabilitatii primare
- Formarea costurilor pentru productie
- Consolidarea rapoartelor expediate catre Directorul de Finante si sectia de control

Cerinte:
- Studii superioare in domeniu;
- Experienta in calitate de contabil, ajutor contabil sef sau contabil sef la productie;
- Cunoasterea formarii costurilor din diferite segmente de productie
- Cunoaşterea limbilor romana, rusa, engleza mediu;
- Operare PC (MS Excel, Programe de contabilitate).

Beneficii:
- Pachet social complet
- Transport organizat de companie

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: RR50@search4staff.com sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560
In CV indicati postul vacant: CR

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Coordonator echipamente, metrologie si laborator (Team Leader)

Installations Engineer

/Accountant

Contabil

Specialist creditare

Tehnician - vânzări pentru tehnica compresoarelor

Analist Sectia Business Intelligence si Data Mining

Consilier Clientela or. Foresti

Manager comunicare Departamentul Comunicare şi Calitate

Coordonator al sistemului de management al calității (Team Leader)