WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2018
Operator

Operator

Secția Calitatea Datelor
Directia e-Transformare

BC Mobiasbancă - Groupe Societe Generale S.A.

Misiune post: Verificarea corectitudinii și plenitudinii datelor clienților existenți și noi ai Băncii, inclusiv calitatea informației aferente conceptului Cunoaşte-ţi clientul.

Beneficiile care le oferim:

Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
Oferim salariu fix;
Program de munca stabil (Luni - Vineri, 08:45- 17:45);

Responsabilităţi:

Analizează, verifică calitatea și integritatea dosarelor clienților necesare pentru scanare și arhivare
electronică;
Conlucrează cu entitățile Rețelei în vederea creșterii calității și completării dosarelor clienților în
cazul lipsei documentelor aferente acestora;
Participă la elaborarea şi implementarea planurilor de verificare dosare în Rețea.

Cerințe:

Preferabil studii superioare cu profil economic;
Cunoştinţe de utilizator mediu în aplicare MS Office, Excel;
Cunoaşterea limbii române și ruse;
Permis auto categoria B (cu experienta de sofat - obligatoriu).

Aplică CV-ul la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md
Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 332

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Contabil șef (part-time)

Customer Service Operator (logistic data processing)

Contabil Import

Recruiter

HR & Administrative Specialist

Account Manager

Arhivar

Auditor junior Departamentul Audit

Ofiter Sectia Risc Operational si Supraveghere Manageriala

Vânzător Consultant Regiunea Centru (Criuleni, Orhei și Ungheni)