WWW.MOLDOVAJOB.COM

22 2018
Tehnician Automatist (Statie Mobila Betoane)

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidaților pentru postul vacant:

Compania internaţională, producător si distribuitor a materialelor de construcții.

Responsabilități:
● Respectă procedurile SSM și identifică riscurile în zona sa de activitate
● Întreţinerea (diagnostic / mentenanta) a sistemului automatizat de operare.
● Întreţinerea (diagnostic / mentenanta) a echipamentelor IT.
● Supraveghează și asigură starea de funcționare a echipamentelor tehnice.
● Respectă procedurile de lucru specifice postului.
● Participa activ la activitățile desfășurate în stația de betoane.
● Configurarea parametrilor de proces.
● Imbunatatirea, programarea secventelor de operare.
● Implementarea / elaborarea de metode noi pentru monitorizarea și raportarea procesului.
● Analiza opririi echipamentelor, identificare cauze cu ajutorul Software industrial.
● Monitorizarea si asigurarea integrității datelor de proces.

Cerințe:
● Studii universitare in domeniul IT/automatizare procese tehnologice industriale.
● Cunoștințe despre retele industriale IT.
● Flexibilitate si deschidere pentru inovatie (open-mind / think-out-of-the-box)
● Atentie la detalii
● Spirit de echipă și profesionalism
● Permis conducere categoria B

Beneficii:
● Activitate într-o companie internaționala cu grija fata de angajații sai, inclusiv sub aspectul Sănătății și Securității in Munca si dezvoltare profesionala.
● Activitate intr-o echipa multinationala de profesioniști.
● Pachet social si salarial atractiv.

Contacte:
Cei interesați sunt rugați să transmite CV la adresa de Email: RR50@search4staff.com sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560.
In CV indicati postul vacant: TAR

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Coordonator echipamente, metrologie si laborator (Team Leader)

Installations Engineer

Tehnician - vânzări pentru tehnica compresoarelor

Coordonator al sistemului de management al calității (Team Leader)

MANAGER RELAȚII CLIENȚI CLA

Tehnolog

Mechanical Design Engineer

Quality Manager

Inginer Consultant