WWW.MOLDOVAJOB.COM

22 2018
HR Manager (planificarea, organizarea, recrutarea, adaptarea personalului)

HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Compania: companie financiară internaționala din domeniul non-bancar.

Responsabilități:
- Asigurarea activității operaționale a secțiunii Resurse Umane, ce implica planificarea, organizarea și supervizarea activităților de resurse umane;
- Asigurarea și coordonarea aplicării prevederile legale în domeniul relațiilor de muncă;
- Participarea activa în implementarea unui soft nou IT, ce tine de administrarea resurselor umane;
- Responsabilități legate de recrutare, integrare, instruire, dezvoltare și motivare a personalului;
- Alte atribuții în vederea imunitarii proceselor ce tine de resurse umane

Cerințe:
- Studii superioare;
- Experiența preferabil de la 2 ani la un post similar;
- Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN sau DE - conversațional (preferabil)
- Cunoașterea calculatorului (MS - Word, Excel, Outlook, Power Point; 1C Resurse Umane)
- Permis de conducere cat B;

Beneficii:
- Mediu de lucru atractiv, ce permite dezvoltarea profesională;
- Comunicarea deschisa cu managementul superior;
- Posibilitatea de a lua decizii.

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: rr50@search4staff.com sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560
In CV indicati postul vacant: GMR

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Sales Trainer

Ofiter BCM (Business Continuity Management) Secția Risc Operațional si Supraveghere Managerială

Recruitment Specialist

Director Adjunct Sucursală

Manager relatii clienti

HR & Administrative Specialist

Coordonator Proiecte

Specialist Resurse Umane

Junior Recruiter