WWW.MOLDOVAJOB.COM

22 2018
Tehnolog

Tehnolog

ROGOB SRL

Responsabilitati:
Elaborarea retetelor pentru produsele din carne;
Asigurarea aplicarii retetelor si respectarea modului de preparare;
Participarea la procesul tehnologic de preparare;
Supravegherea produselor la toate etapele de fabricație;
Respectarea planificării şi trimiterea produselor finite pentru analize la laboratoarele externe;
Efectuarea de teste şi probe tehnologice pentru lansarea unui produs nou;
Monitorizarea modificărilor apărute în legislaţie legat de procesul de producere ;
Cerinte:
Studii superioare in domeniul industriei alimentare (carne si produse din carne);
Experienta in domeniul procesarii carnii;
Experienta in coordonarea procesului tehnologic;
Comunicabil, responsabil, energic, spirit de initiativa.
Noi oferim:
- Salariu competitiv;
- Prinz gratuit;
- Pachet social.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa: hr@rogob.md sau sa telefoneze 060685551

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Coordonator echipamente, metrologie si laborator (Team Leader)

Installations Engineer

Tehnician - vânzări pentru tehnica compresoarelor

Coordonator al sistemului de management al calității (Team Leader)

MANAGER RELAȚII CLIENȚI CLA

Coordonator audit de produs (Team Leader)

Tehnolog

Mechanical Design Engineer