WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2018
Online Specialist/ Web Developer

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

Despre Companie:
Companie internațională de frumusețe, prezentă în peste 140 de țări ale lumii. Desemnată LEADER pe piața globală la începutul sec. XXI.

Compania propune:
Salariu fix și achitat la timp
Angajare oficială
Pachet social inclus
Posibilități de creștere și dezvoltare
Lucru într-o echipă dinamică

Program de lucru: Luni-Vineri: de la 9.00 până la 18.00

Atribuții de serviciu:
Administrarea, coordonarea, update-area sau modificarea site-ul companiei
Participarea în implementarea noii generații de site internet GI3
Dezvoltarea și încărcarea completă a conținutului pe site-ul intranet
Asigurarea bunei funcționări si a update-ării regulate și în timp a site-ului companiei
Asigurarea suportului tehnic și informațional administrației
Asigurarea implementării politicilor și procedurilor IT în ceea ce ține de responsabilitățile IT/ On-line /Web-design-ului
Participarea și acordarea suportului tehnic la prezentări organizate de departament

Criterii eligibile participării la concursul de angajare:
Studii superioare în domeniul tehnologiilor informaționale
Experiență în administrarea sistemelor de operare MS Windows (incluzând versiunile server)
Cunoștințe primare în setări și înlăturare a problemelor elementare de gestiune calculatoare, printere, telefoane fixe și mobile
Cunoștințe avansate de MS Office
Cunoștințe Oracle, SQL, Pachete grafice
Vorbește fluent limba română, engleza și rusa nivel tehnic
Orientare spre client
Capacitatea de a lucra rapid
Spirit de echipă și responsabilitate
Flexibilitate și rezistență la stres

Așteptăm CV-ul persoanelor dornice să se alăture echipei la adresa de e-mail: tv50@search4staff.com ; indicînd în tema scrisorii codul: OS

Pentru informații suplimentare puteți apela la numărul de telefon: 060422844

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Programmer

Automation Engineer (HP Performance Center)

Testing Specialist

Software Developer

DevOps

Java Software Developer

Technical Project Assistant

ASISTENT TEHNOLOGII INFORMAŢIONALE în magazinul METRO Chişinău 2 (Botanica)

JAVA

Technical Support Assistant