WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2018
Operator Ghişeu Universal

Sucursala din or. Chișinău, Sîngerei și Anenii Noi

BC Mobiasbancă Groupe Societe Generale S.A.

Oferim:
Stagierea persoanelor selectate;
Salariu fix + alte avantaje financiare;
Asigurare medicală suplimentară;
Program de muncă stabil (Luni-Vineri, 08:45 - 17:15);
Posibilități de creștere în carieră.

Responsabilităţi:
Efectuarea operaţiunilor de casă în numerar și prin virament pentru clienţii băncii;
Promovarea si vânzarea produselor si serviciilor băncii.

Cerințe:
Studii superioare sau medii de specialitate în domeniul economic/financiar;
Experienţă în relaţia cu clienţii, gestiunea numerarului, (într-o funcţie similară va fi un avantaj);
Cunoştinţe de utilizator în aplicare MS Office;
Abilităţi de comunicare şi orientare spre client;
Atenţie la detalii.

Aplică CV-ul la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md
Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 461

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Administrator Complex Turistic

/Accountant

Contabil

Account Manager

Customer Support/Software Integrator

Operator-contabil

Merceolog (or. Chisinau si or. Ialoveni)

Administrator Magazin (or. Ialoveni)

Vinzator casier produse alimentare (or. Ungheni)

Vînzător-casier produse alimentare (or. Hîncești)